Hakkımızda

Öncelikle BiFiyatla ailesine hoş geldiniz.

Sizi tanımaktan gayet memnunuz . umarız sizlerde kısa zamanda binlerce mutlu müşterimiz gibi bizi tanımaktan memnun olursunuz. 

BiFiyatla ailesi olarak “Yeni Nesil Sigortacılık” Temasıyla çıktığımız bu yolculukta gün geçtikçe daha büyük bir ailenin ferdi olmaktan gurur duyduğumuzu bilmenizi isteriz. 

BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik. 

BİFiyatla olarak sigortalılık başlangıcından bitişine kadar geçen sürede onlarca şirketten sizin adınıza alacağımız en uygun fiyatı sunmayı,

Bifiyatla aile üyelerinin sigortalılık süreleri boyunca karşılaşacakları tüm sorunlara birlikte çözüm  üretmeyi, hasar anınızın tüm süreçlerini sizin adınıza uzman ekiplerimizce yönetilmesini görev edindik.

Sizler sayesinde çıktığımız bu yolda yine SİZ BiFiyatla aile üyeleri ile birlikte büyümeyi , gelişmeyi arzu hedeflerken, aile olmanın verdiği avantajı da kullanarak SİGORTA sektöründe zirveyi zorlayacağımıza söz veriyoruz.

Bize ve Kendinize iyi bakın.
BİFİYATLA SİGORTA
ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

En iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırın Hemen;