Bifiyatla İnsan Kaynakları

Bifiyatla - İnsan Kaynakları

Bifiyatla sigorta ailesi olarak tüm insanlara yaşam, sağlık, tasarruf ve gelecek konularında destek olmaktan dolayı büyük bir gurur içerisindeyiz. Temel felsefesini insan yaşamı üzerine kuran ve her geçen gün bu ideal doğrultusunda azimle çalışan Bifiyatla ailesine yeni katılımlara da kapı aralıyoruz.

Kurulduğu günden beri aramızda bulunan veya yeni katılarak ailemizi genişleten tüm takım arkadaşlarımızla aynı ideale doğru yol almaktan son derece mutluyuz.

Siz de Bifiyatla ailesine katılarak misyonumuza katkı sağlamak isterseniz, açık olan veya açılacak olan pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.  Bizimle aynı hedefe doğru emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye karar verdiyseniz tarafımıza e-posta göndererek sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bifiyatla ailesi olarak sizi tanımaktan çok mutlu olacağımızı şimdiden bilmeniz isteriz.

İş Başvurusu için

Hemen İletişime Geç!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik