Sigortacılık işlemleri önceden prim ödemek sureti ile sigorta şirketi ve müşteri arasında sözleşme yapılarak gerçekleştirilir. Riskler karşısında oluşabilecek zararların giderilmesi amacı ile yapılan sigorta poliçeleri mallara kaşrı ya da sağlık için oluşturulabilir.

Groupama Sigorta dosya sorgulama işlemi için web adresinden iletişime geçilerek sorgulama ya da fiyat teklifi alma gibi birçok işlem yapılabilir. Sigorta yaptıran bireylerin hayatın akışında karşılaşabilecekleri riskler karşısında önlem alması kolaylaşır.

  • Anlaşmalı servisler sayesinde hasar tespiti ve onarımı kısa sürede yapılacağından sigorta şirketleri anlaşmalı servislerle çalışır. Bu sayede de hızlı bir sigortacılık hizmeti müşteriye sunulur.
  • Anlaşmalı hastaneler SGK kurumu ile anlaşma sağlamış olan özel hastanelerdir. Bu hastanelerden tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesine sahip olan bireyler ücretsiz olarak çeşitli hizmetleri alır. Yatarak veya ayakta tedaviler için bu tür sigortalar yapılabilir.
  • Hasar ihbar hattı arandığında araçlarda oluşan hasarların tespiti mümkün olur. Sigorta şirketlerinden alınabilecek hizmetler arasında yer alan bu çalışmalar ile kısa sürede tespit yapılması söz konusudur.
  • Yol yardım hizmeti de kasko sigortası kapsamına dahil edilebilen çalışmalardan biridir. Yolda kalan araçlar için bu tür bir çalışma yapıldığında araç bozulması ya da lastik patlaması gibi problemler karşısında çözüm üretilmiş olur.
  • Fiyat teklifi al birçok sigortacılık hizmeti için yapılabilir. Bunun için internet ortamında sigorta şirketinin web adresine giriş yapılmalıdır. Dijital kanallar kullanılarak fiyat teklifi alma işlemleri ya da sorgulama türü çalışmalar kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Groupama Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası bireyin yaşamını konforlu hale getiren bir hizmettir. Bu çalışma kapsamında yatarak tedaviler ya da ayakta tedaviler için teminatlar verilir. Sigorta poliçesi sahibi de belirli bir pirim ödemek sureti ile riskler karşısında teminat elde etmiş olur.

Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerde geçerli olur. SGK kurumu özel hastanelerle anlaşma sağladığında poliçe sahipleri bu hastanelerden ücretsiz olarak sağlık hizmeti alabilmektedir. Tedavi, muayene ya da tahlil gibi pek çok işlem için hasta bir ücret ödemez.

Anlaşmalı sağlık kurumları sigorta şirketi tarafından hazırlanacak poliçede belirtilir. Bu sayede sigorta yaptıran bireyler sağlık sorunu yaşadıklarında kısa sürede ihtiyaçlarına uygun hizmete kavuşabilmektedir.

Groupama Sigorta Kasko Hizmetleri

Kasko sigortası trafikte oluşabilecek çeşitli risklere karşı yapılır. Kasko teklif almak isteyenlerin internet ortamından bu işlemleri yapabilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra poliçe sorgulama işlemleri için de sanal platformlardan hizmet alınabilir.

Hasar dosya sorgulama yapılacağı zaman sigorta şirketlerinin web adresleri üzerinden bu çalışmalar için erişim sağlanmalıdır. Sorgulama işlemleri dijital kanallardan kısa sürede yapılabilen çalışmalardır.

Kasko yol yardım poliçede yer aldığında sürücünün yolda kalması durumunda gerekli yardımlar yapılmaktadır. Güvenli bir seyahat için önemli hizmetlerden biri olan yol yardım sayesinde Türkiye genelinde hizmet alınır.

Groupama Sigorta Konut Sigortası

Konut sigortası eve hırsız girdiğinde ya da eşyaların çeşitli nedenlerle zarar görmesi durumunda devreye giren bir sigorta türüdür. Groupama Sigorta konut sigortası fiyat teklifi al hizmeti için internet ortamında arama yapılabilir.

Groupama süper konut sigortası yaptırıldığında müşterilerin ortaya çıkabilecek riskler karşısında teminat altına alındığı görülür. Konut hasar durumunda ise tespit yapıldıktan sonra gerekli çalışmalar yerine getirilir. Konut sigortası çeşitli avantajları ile poliçe sahipleri açısından tercih edilen bir uygulamadır.

Groupama Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Groupama trafik sigortası fiyatları araştırıldığında web adresinden fiyat teklifi alınabilir. Sigorta trafik teklifi ile fiyat karşılaştırması yapmak mümkün olacağından karar verirken bu yöntemlerden yararlanılır. Sigorta yol yardım da kasko sigortası kapsamında yapılan çalışmalar arasında yer alır.

Zorunlu trafik sigortası tüm motorlu araç sahiplerini ilgilendiren bir sigorta türüdür. Yapılması zorunlu olan bu sigorta devletin zorunlu tuttuğu bir uygulamadır. Trafikte araçlarda oluşabilecek hasarların yanı sıra üçüncü kişilerin zararları da zorunlu trafik sigortası ile teminat altına alınmış olur.

Groupama Sigorta Genel Müdürlüğü

Sigortacılık hizmetleri bireylerin yaşamlarını kolaylaştıran çalışmalardan biridir. Bu hizmetler sayesinde gerek sağlıkla ilgili olarak gerekse maddi kayıplar karşısında teminatlar elde edilir. Groupama Sigorta Genel Müdürlüğü sigortacılık hizmetleri gerekli olduğunda iletişime geçilebilecek bir adrestir.

0212 367 67 67 numaralı telefon hattı üzerinden genel müdürlük ile bağlantı sağlanabilirken güvenli bir sigortacılık hizmeti için Groupama Sigorta tercih edilir.