MAPFRE Sigorta

Sağlık ile ilgili hizmetler için ya da malların güvence altına alınması gerektiğinde sigortacılık çalışmalarından faydalanılabilir. MAPFRE Sigorta birçok ihtiyaca yönelik olarak sigorta poliçesi yapabilen bir sigorta şirketidir.

MAPFRE Sigorta iletişim kurmak isteyenlerin web adresleri üzerinden sanal hesaplarına girmesi yeterli olur. Sigorta şirketleri internet adresleri üzerinden ya da telefon hatları vasıtasıyla müşterilerini bilgilendirir. Bunun yanı sıra acenteleri sayesinde de fiziki ofisleri aracılığı ile hizmet verirler.

MAPFRE Sigorta anlaşmalı hastaneler merak edildiğinde sigorta poliçesinde yer alan anlaşmalı hastanelere başvuru yapılması gerekir. Tamamlayıcı sağlık sigortaları SGK kurumu ile anlaşmalı olan özel hastanelerden hizmet alınırken kullanılır.

Hasta, ayakta veya yatarak tedavi olmak istediğinde, muayene ihtiyaçlarında ve tahlil gerekli olduğunda özel hastanelerin hizmetinden yararlanabilir. Bunun için poliçe sahibinin SGK üyesi olması ise zorunludur.

MAPFRE Sigorta poliçe sorgulama yapılırken web adresine giriş yapılmalıdır. İnternet adresi aracılığı ile çeşitli bilgiler elde edilebilir. Ayrıca fiyat teklifi alma işlemleri de güvenle yapılabilmektedir.

MAPFRE Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortasının yapılma amacı hayat kalitesinde artış sağlanması içindir. MAPFRE Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler için SGK kurumunun anlaşmalı olduğu özel hastanelerden hizmet alınır.

Anlaşmalı kurumlar söz konusu olduğunda bu bilgilerin poliçede yer alması gerekir. Poliçe sahibi sigorta şirketi ile çalıştığında çeşitli risklere karşı belirli bir ücret ödemek sureti ile sigorta yaptırır. Sigorta şirketi de bu risklerin ortaya çıkması durumunda oluşacak zararları tazmin eder. Tamamlayıcı sağlık sigortaları SGK ile anlaşma yapmış olan özel hastanelerde geçerli olmak üzere kullanılır.

MAPFRE tamamlayıcı sigorta fiyatları belirlenirken poliçenin kapsamına bağlı olarak işlem yapılır. Risklerin fazla olması durumunda ödenecek sigorta miktarında değişiklik olabilir. Sağlık sigortası yapan kişiler açısından herhangi bir sağlık probleminde anlaşmalı hastanelerden yatarak ya da ayakta tedavi seçeneğine göre hizmet alınabilmektedir.

Sigorta poliçesi hazırlanırken poliçe sahibinin talep edeceği hizmete bağlı olarak ücretlendirme yapılır. Sağlık sigortası yatarak tedavilerin yanı sıra ayakta tedaviler için de uygulanabilmektedir.

MAPFRE Sigorta Kasko Hizmetleri

Kasko sigortası araç sahiplerini ilgilendiren bir sigorta türüdür. Bu sigorta isteğe bağlı olarak yapılır. Genel sigorta kasko poliçesi oluşturulduğunda ise çeşitli riskler karşısında teminat elde edilmiş olur.

Genel sigorta kasko poliçesi MAPFRE Sigorta güvencesi ile yapılabilen bir sigorta türüdür. Poliçe hazırlanırken herkes için geçerli olabilecek şekilde düzenleme yapılabilmektedir.

MAPFRE Sigorta Konut Sigortası

Konut sigortası ile evdeki eşyalar güvence altına alınabilir. Hırsızlık, yangın, su baskını gibi çeşitli olumsuzluklar karşısında konut sigortasının teminatlarından faydalanılabilir. Konut sigortası teklifi al seçeneği için web adresine giriş yapıldıktan sonra belirlenecek risklere göre teminat bedellerinde değişiklik olacaktır.

Konut sigortası malların yanı sıra sağlığa yönelik olarak da uygulanabilen bir sigorta türüdür. İstek doğrultusunda gerçekleştirilen konut sigortası herkesin başvuru yapabileceği poliçe türleri arasında yer alır.

MAPFRE Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

MAPFRE Sigorta mix trafik poliçesi ile müşterilerin çeşitli avantajları bir arada yakalaması mümkün olur. Zorunlu trafik sigortası devletin mecbur tuttuğu ve araç sahiplerinin yapmakla yükümlü olduğu bir sigorta türüdür.

Zorunlu trafik sigortası tüm motorlu araç sahiplerini ilgilendirmektedir. Trafik sigortası teklifi al tercihi olanların internet adresleri üzerinden bu bilgilere erişim sağlaması oldukça kolaydır.

Anlaşmalı servisler sayesinde de hasarlı araçlar için servis hizmeti verilir. Sigorta şirketinin anlaşma sağladığı bu tür servisler güvenli bir onarım işlemi için çalışmalar yapar.

MAPFRE Sigorta Genel Müdürlüğü

Sigorta şirketleri aracılığı ile yapılan sigorta poliçeleri kapsamında riskli durumlarla karşılaşıldığında tazminat elde edilebilir. Zararın tazmini için yapılan bu tür sigortacılık işlemleri hem yaşam standartlarını yükseltir hem de hayatı daha kaliteli hale getirir. MAPFRE Sigorta Genel Müdürlüğü ile iletişim kurmak istendiğinde 0850 755 0755 numaralı telefon hattı ile irtibata geçmek yeterli olur.

Sigorta poliçelerinin kapsamı doğrultusunda poliçe sahibinin sigorta şirketine ödeme yapmasına bağlı olarak gerçekleştirilen sigortacılık hizmetlerinde, sağlık ile ilgili olabileceği gibi mala gelen zararlar açısından da çeşitli çalışmalar yapılır. Mala gelen zararın tazmini sigorta kapsamında sağlanır. Bunun yanı sıra sağlık hizmetleri konusunda da anlaşmalı özel hastaneler aracılığı ile tedavi ya da muayene gibi ihtiyaçlara cevap verilir.

Mapfre Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik