Allianz Sigorta

Sigorta her bireyin günlük yaşamda karşılaşabileceği risklerin teminat altına alınması için yapılan bir uygulamadır. Günümüz modern yaşamında sigortacılık hizmetleri bireyin yaşam kalitesini artırmak üzere planlanmaktadır. Farklı sigorta türleri olması nedeni ile de tercih yapılırken sigortanın içeriği dikkate alınır. Sigorta anlaşmalı servisler aracılığı ile sigorta şirketleri müşterilerine hizmet verir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası sigorta türlerinden biridir. Bu sigorta kapsamında SGK üyesi olan kişilerin muayene, tedavi gibi ihtiyaçları karşısında SGK kurumunun anlaşmalı olduğu özel hastanelerden ücretsiz hizmet alınabilir.

Poliçe sorgulama yapılırken sigorta şirketinin web adresine giriş yapılır. Allianz Sigorta aracılığı ile kasko sigortası ya da tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak çeşitli avantajları da beraberinde getirir. Allianz Sigorta kasko teklifi, web adresine giriş yapıldığında kısa sürede gerçekleştirilebilir. Kasko fiyatları poliçenin içeriğine bağlı olarak değişiklik göstereceğinden sigorta kapsamında nelerin tutulduğu önemli hale gelir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Her birey için sağlıklı bir yaşam oldukça önemlidir. Sağlık kuruluşlarından hizmet alınırken özel hastaneler tercih edildiğinde Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılabilir. Bu sigorta kapsamında yatarak ya da ayakta tedaviler sırasında çeşitli hizmetler ücretsiz olarak alınabilmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi al seçeneği ise yine şirketin web adresi üzerinden yapılabilir.

Anlaşmalı hastaneler arasında istenilen bir sağlık kuruluşunda tedavi olabilen sigorta poliçesi sahipleri için yaşamın daha kaliteli hale gelmesi amaçlanır. Bu tür sigortalar herkes tarafından yaptırılabilir. Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları sigorta poliçesinde yer alacak hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında bireyin sağlık problemine bağlı olarak tahlilleri yapılacağı zaman özel hastanelere başvurulabilir. Bu noktada önemli olan ise özel hastanenin SGK kurumu ile anlaşma yapmış olmasıdır.

Allianz Kasko Hizmetleri

Allianz kasko teklifi almak isteyenlerin sigorta şirketinin internet adresini kullanmak sureti ile bu işlemleri kısa sürede yapabilmesi mümkündür. Bu sayede bütçeye uygun teklifler arasından seçim yapmak kolaylaşır.

Trafikte karşılaşılabilecek birçok problem karşısında, araçlarda kazaya bağlı hasarlarda kasko sigortası teminat sağlar. Allianz akıllı kasko ile sürücüler açısından çeşitli teminat hizmeti verilir. Allianz kasko anlaşmalı servisler poliçe sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapar.

Kasko sigortası kapsamında trafik kazaları ile oluşan hasarların dışında araç yanması veya hırsızlık sonucu aracın çalınması gibi durumlarda zararlar teminat altına alınmaktadır. Araçta oluşan ferdi zararlar neticesinde kasko sigortası kapsamında kişi güvence elde etmiş olur. Kasko sigortası zorunlu olmayan ve isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türüdür.

Allianz Konut Sigortası

Allianz konut sigortası kapsamında ev eşyalarının yanı sıra sağlık problemlerinde de bazı teminatlar elde edilir. Poliçe kapsamında belirli bir prim ödeyen sigorta sahibi teminat altına alınan hizmetlerden ihtiyaç anında yararlanır.

Konut sigortası dileyen herkesin yaptırabileceği sigorta türlerinden biridir. Poliçenin primleri belirlenirken de talep edilen teminatlara bağlı olarak bir ayarlama yapılabilmektedir. Konut sigortası yapılırken çeşitli riskler göz önünde bulundurulur. Bunlar arasında; hırsızlık, su baskını gibi çeşitli durumlardan söz edilmesi mümkündür.

Allianz Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası araç sahibi olan herkesin yaptırmakla yükümlü olduğu bir sigorta türüdür. Trafik sigortası sorgulama işlemi için Allianz Sigorta internet adresine giriş yapılarak bilgi alınabilir. Tüm motorlu araç sahipleri için devlet bu sigortanın yapılmasını zorunlu tutmaktadır.

Trafik sigortası fiyatları belirlenirken sigorta şirketine bağlı olarak fiyat değişkeninin olması kaçınılmazdır. Bu nedenle trafik sigortası yaptırılırken fiyat teklifi alınır.

Allianz Genel Müdürlüğü

Allianz Genel Müdürlüğü sigortacılık işlemleri için ihtiyaç duyulacak pek çok işlem söz konusu olduğunda müşterilerine hizmet vermektedir. Genel müdürlüğün irtibat numarası üzerinden iletişim sağlanabilirken aynı zamanda web adresi de çeşitli sorgulamalar için kullanılabilir.

Allianz Genel Müdürlük telefon numarası (0216) 556 66 66’dır. Sigorta insanın karşılaşabileceği risklerin teminat altına alınması için günümüzde yararlanılması gereken önemli hizmetlerden biridir. Bu tür bir hizmet alınmak istendiğinde Allianz Sigorta ile iletişime geçilerek çeşitli sigorta türleri ve kapsamları hakkında bilgi alınabilir.

Sigorta primleri belirlenirken en önemli ölçüt poliçenin kapsadığı teminatlar olur. Her poliçe kişiye özel olabileceği gibi priminde de değişiklik olması kaçınılmazdır. Bu sebeplerle de sigorta yaptırmak isteyen bireylerin sigorta şirketlerinden fiyat teklifi almaları menfaatleri açısından önerilir.

Allianz Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik