Sompo Sigorta

Bireyin yaşamı sırasında karşısına çıkabilecek pek çok risk bulunur. Bu riskler sigortacılık hizmetleri kapsamında teminat altına alınırsa en az zararla atlatılması da kolaylaşır. Sompo Sigorta anlaşmalı servisler sayesinde trafikte karşılaşılacak kazaların yol açacağı hasarlar için teminat alınır.

Sompo Sigorta hasar ihbar yapılması gerekli olduğunda ise iletişim numaraları kullanılarak sigorta şirketi ile irtibata geçilmesi gerekir. Trafik kazalarına bağlı olarak yapılabilecek sigortalardan biri kasko sigortasıdır. Bu sigorta zorunlu tutulmamakla birlikte yapılmasının araç sahibinin yararına olduğu görülmektedir.

Zorunlu trafik sigortası da yine trafikte ortaya çıkma ihtimali bulunan riskler düşünülerek hazırlanır. Bu tür sigortalar ise tüm motorlu taşıt sahipleri için mecbur tutulmaktadır. Zorunlu trafik sigortası devletin mecbur tuttuğu ve motorlu taşıt sahiplerini ilgilendiren bir sigorta türüdür.

Sompo Sigorta anlaşmalı hastaneler sayesinde muayene ya da tedavi gibi sağlıkla ilgili gereksinimler özel hastanelerden ücretsiz olarak temin edilir. SGK kurumu özel hastanelerle anlaşma sağladığında poliçe sahipleri bu hastanelerden hizmet alabilmektedir. Sompo Sigorta poliçe sorgulama yapmak için dijital kanallar kullanılabilir. Sanal platformlardan sorgulama yapılabileceği gibi sigortacılık hizmetlerine dair fiyat teklifleri de alınabilmektedir.

Sompo Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlık her bireyin yaşamında önemli bir yer tutar. Hayatın iyi şartlarda yaşanabilmesi için sağlıklı olmak gerekir. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılmasındaki temel amaç ise kişinin yaşam kalitesini artırmaktadır.

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı kurumlar aracılığı ile sağlık hizmeti alınabilir. Anlaşmalı özel hastanelere başvuru yapıldığında poliçe sahibi için muayene ya da tedavi gibi birçok hizmet ücretsiz olarak verilmektedir.

  • Anlaşmalı hastaneler SGK kurumu ile anlaşma sağlayan özel hastanelerdir. Bu hastanelere başvuran poliçe sahibi sigortasının kapsamına bağlı olarak yatarak ya da ayakta tedavi seçeneklerini kullanabilir.
  • Seyahat sağlık sigortası da sigorta şirketleri aracılığı ile yapılan bir sigorta türüdür. Seyahat planlaması yapan yolcular için bu tür bir sigortacılık hizmeti seyahat şirketleri tarafından zorunlu tutulur.
  • Seyahat sigortası yaptırmak isteyenler için Sompo Japan Sigorta ile çalışıldığında güvenli bir hizmet ile karşılaşılır.

Sompo Sigorta Kasko Hizmetleri

Kasko sigortası trafikte yer alan araçları ilgilendiren bir sigorta türüdür. Trafik kazaları sonucunda ortaya çıkan riskler bu sigorta kapsamında teminat altına alınır.  Kasko teklifi almak isteyen kullanıcılar için internet kanalları aracılığı ile bu işlemler yapılabilmektedir. Dijital platformlar sorgulama ya da fiyat teklifi alma işlemleri için uygun ortamlardır. Bu sayede müşteriler açısından kısa sürede ve doğru bilgiye erişilir. Kasko sorgulama yapmak için de kullanıcıların sanal mecralarda sigorta şirketinin web adresi üzerinden işlemleri yapması gerekir.

Sompo Japan Sigorta Konut Sigortası

Konut sigortası yaptırmak birey açısından çeşitli avantajlar sağlar. Su baskını veya hırsızlık gibi olaylar karşısında bu sigorta kapsamında teminatlar elde edilebilir. Konut sigorta poliçe sorgulama gerekli olduğunda internet adresleri üzerinden işlem yapılır.

Konut sigortası aynı zamanda kişinin sağlık teminatlarından da yararlanabileceği bir sigorta türüdür. Sompo Japan Sigorta Konut Sigortası teklif al isteyen müşterilerin sigorta şirketinin dijital kanallarından bu tür bir hizmet alması kolaydır.

Sompo Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Trafik kazalarında oluşabilecek hasarların telafi edilmesi gerektiğinde maddi tazminat sigorta şirketleri tarafından sağlanır. Sigorta poliçesi yaptıran birey belirli bir prim öder ve bu prim karşılığında da sigorta şirketinden riskler karşılığında tazminat hakkı elde eder.

Trafik sigortası teklif al işlemi yapılması gerekli ise kullanıcıların web adreslerine giriş yapması icap eder. Bu sayede fiyat teklifi alınarak karşılaştırma yapılabilmesi de mümkün olmaktadır.

Fiyatları belirleyen unsur ise poliçesinin kapsamına bağlıdır. Poliçe kapsamının geniş tutulması durumunda ödenecek prim miktarı artarken kapsamda yaşanacak daralma prim ödemesinde düşüşe yol açar.

Sompo Sigorta Genel Müdürlüğü

Sompo Japan Sigorta Genel Müdürlüğü ile irtibata geçilmek istendiğinde telefon numaraları da merak edilir. Sigorta poliçesi yaptırıldığında riskler teminat altına alınır. Zararın tazmini sigorta şirketinden karşılanırken poliçe sahibi bunun karşılığında şirkete prim öder. Sigortacılık hizmetleri ile kişinin yaşam standartları yükseltilebilir.

Sağlık sigortası ya da kasko sigortası gibi pek çok sigorta türünün olması nedeni ile yapılacak işlemler birbirinden farklı olur. Bu sebeple de sigortacılık hizmeti alınacağı zaman sigorta şirketleri ile irtibata geçilir. Sompo Japan Sigorta Genel Müdürlüğü ile iletişim kurulmak istendiğinde 0 (850) 250 81 81 numaralı telefon hattından bağlantı sağlanabilmektedir.

Sompo Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik