Prive Sigorta

Prive Sigorta, 4 yılı aşkın tecrübesiyle, bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir yelpazede sigorta çözümleri sunan, güvenilir bir sigorta firmasıdır. Prive Sigorta teklif al hizmeti ile kişiler sitemizden bu firma ile kolayca iletişime geçebilmektedir.

Güçlü finansal altyapısı, uzman kadrosu ve yenilikçi yaklaşımıyla müşterilerinin yanında olan Prive Sigorta, size ve sevdiklerinize en uygun sigorta poliçelerini sunarak hayatınızdaki riskleri minimize etmenize yardımcı olur.

Prive Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için geniş bir yelpazede sigorta ürünleri sunmaktadır. Başlıca hizmetleri arasında şunlar yer almaktadır.

Bireysel Sigortalar

Kurumsal Sigortalar

 • Yangın Sigortası
 • İşyeri Sigortası
 • DASK Sigortası
 • Nakliye Sigortası
 • Makine Kırılması Sigortası
 • Yöneticiler ve Sorumluluk Sigortası

Prive Sigorta, güçlü finansal altyapısıyla, tazminat yükümlülüklerini eksiksiz ve zamanında yerine getirmektedir. Uzman ve deneyimli ekibi, sigorta ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ederek, size en uygun çözümleri sunmaktadır.

Prive Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanmayan veya ek ücretle karşılanan sağlık masraflarını tamamlayan bir sigorta türüdür. Prive Sigorta anlaşmalı hastaneler ile muayene, tetkik, tedavi ve ameliyat gibi işlemleri daha uygun fiyatlarla veya ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

Prive Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK tarafından karşılanmayan veya ek ücretle karşılanan fark ücretlerini karşılar. Bu sayede özel sağlık hizmetlerine daha uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Özel sağlık sigortanız ile özel hastanelerde daha kısa sürede randevu alarak tedavi olabilirsiniz.

Özel sağlık sigortanız ile özel hastanelerde daha konforlu bir tedavi süreci yaşarken, tamamlayıcı sağlık sigortası için Prive Sigorta, diş tedavisi, doğum teminatı, yurt dışı sağlık sigortası gibi ek teminatlar da sunabilmektedir.

TSS’nin kapsamı, seçtiğiniz sigorta hizmetine ve poliçeye göre değişmektedir. Genel olarak, Prive Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası aşağıdakileri kapsamaktadır.

 • Yatarak Tedavi
 • Ayakta Tedavi
 • Diş Tedavisi
 • Doğum Teminatı
 • Yurt Dışı Sağlık Sigortası

Prive Zorunlu Trafik Sigortası

Prive Sigorta, Zorunlu Trafik Sigortası ile hem yasal yükümlülüğünüzü yerine getirmenizi hem de olası bir kaza anında karşı tarafa ve üçüncü kişilere maddi güvence sağlamanızı kolaylaştırır. Kazada yaralanan veya vefat eden üçüncü kişilerin tedavi masraflarını ve tazminatlarını karşılar.

Kazada karşı tarafın aracına veya üçüncü şahıslara ait mallara verilen maddi zararları karşılar. Kazada veya arıza halinde yola devam edememeniz durumunda çekici, kurtarma, ikame araç gibi hizmetler sunar.

Kazada sigortalının vefat etmesi veya sakat kalması durumunda ek teminat da sağlar. Prive zorunlu trafik sigortası kişilere aşağıdaki avantajları sunar.

 • Prive Sigorta’nın web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kolayca teklif alabilir ve poliçenizi online olarak satın alabilirsiniz.
 • Prive Sigorta, risk profilinize ve aracınızın özelliklerine göre en uygun fiyat teklifini sunar.
 • Kazada veya arıza halinde 7/24 ulaşabileceğiniz acil yardım hattı ile destek alabilirsiniz.
 • Prive Sigorta, güçlü finansal yapısı ile sigorta tazminatlarını hızlı ve güvenli bir şekilde öder.

Prive Zorunlu Trafik Sigortası’nın fiyatı, aracınızın modeli, yılı, motor hacmi, kaza geçmişi, sürücü yaşı ve cinsiyeti gibi çeşitli faktörlere göre belirlenir. En doğru fiyat teklifi için sitemiz üzerinden Prive Sigorta ile iletişime geçebilir ve hemen teklif alabilirsiniz.

Prive Sigorta Anlaşmalı Servisler

Prive Sigorta’nın kasko teminatları için anlaşmalı olduğu çeşitli servisler mevcuttur. Prive Sigorta anlaşmalı servisler, Türkiye’nin her yerinde yaygın bir ağa sahiptir. Aracınızın hasar onarımını hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Anlaşmalı serviste yaptıracağınız onarımlarda kasko bedelinizde düşüş olmaz. Hasarınız gerçekleştiğinde, Prive Sigorta tarafından görevlendirilen ekspertiz aracınızın hasar durumunu inceleyecektir. Ekspertiz raporu doğrultusunda hasar onarım süreci başlatılacaktır.

Prive Sigorta, hasarınız nedeniyle aracınızı servise götüremeyecek durumda olmanız halinde çekici hizmeti sunmaktadır. Ayrıca kasko poliçenizin teminat kapsamında ise ikame araç da talep edilebilmektedir.

Prive Sigorta Kimin?

Prive Sigorta kimin? Sorusuna yanıt olarak; Prive Sigorta Prive Holding’e aittir. Prive Holding, sigorta dışında denizcilik, restoran işletmeciliği, iletişim, teknoloji ve finans alanlarında faaliyet göstermektedir.

Prive Sigorta Genel Müdürü Göktuğ Gür’dür. Prive Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ise Ata Aksoy’dur. Prive Sigorta ne zaman kuruldu? Sorusu içinse Prive Sigorta Ağustos 2020 tarihinde kurulmuştur.

Prive Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik