Koru Sigorta

Koru Sigorta çeşitli risklerin ortaya çıkması durumunda sigortacılık hizmetleri vermektedir. Risklere karşı malların güvence altına alınabilmesi sigortacılık işlemleri ile mümkün olur. Bu sayede poliçe sahipleri risk oluşmasına bağlı olarak sigorta şirketinden tazminat hakkı elde eder. Ayrıca sağlıkla ilgili olarak da sigorta poliçeleri kapsamında hizmet alınabilir. Koru Sigorta anlaşmalı servisler sayesinde trafik kazalarında oluşacak hasarlar açısından da çözüm üretilmiş olur. Trafik kazalarına bağlı olarak ortay çıkan araç hasarlarında sigorta güvencesinde olmak araç sahipleri için bir avantaj olarak değerlendirilir.

Koru Sigorta hasar ihbar yapılırken sigorta şirketi ile iletişime geçilmelidir. Koru Sigorta teklif al seçeneği kullanılacaksa bu defa web adresinden sisteme giriş yapılması icap eder. Sanal ortamlar kullanılarak fiyat teklifi alınabileceği gibi sorgulama işlemleri de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Poliçe sorgulama işlemleri sırasında da dijital kanallar üzerinden hareket edilebilir. Günümüzde değişen teknolojiler internet ortamları üzerinden ürün ya da hizmet satışına imkân tanımaktadır. Bu sebeple de sigortacılık hizmetleri için de sanal mecralarda işlem yapılabilmektedir Sigorta şirketinin web adresi ile sorgulama ve fiyat teklifi alma işlemleri kolaylıkla yapılabilir.

Hasar ihbar telefonu merak edildiğinde ise web adresi üzerinden birçok konuda bilgi alınabilir İletişim adresleri de bu platformlarda yer alır. Genel müdürlük telefonları ya da sigorta şirketine ait diğer iletişim bilgileri de bu mecradan öğrenilebilir. Teklif al seçeneği her başvuru sahibi tarafından uygulanabilir. Bunun için yapılması gereken ise Koru Firmasının web adresine giriş yapmak olur.

Koru Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortasının önemli bir özelliği de yaşam kalitesini yükseltmesidir. Poliçe sahibi bu tür bir sigorta yaptırdığı takdirde SGK’nın anlaşma yaptığı özel hastanelerden ücretsiz olarak yararlanır. Bu hizmetler tedavi, tahlil ya da muayene işlemleri olabilir. Bazı sigortalar kapsamında indirim uygulaması da yapılabilir.

Yatarak veya ayakta tedavi söz konusu ise hastanın masrafları için bir ücret alınmaz. Bu sigorta iki türde yapılabileceği gibi her iki seçenek bir arada da kullanılabilir. Teminatın kapsamına bağlı olarak da poliçe sahibinin ödeyeceği prim miktarında farklılık olabilir.

Anlaşmalı hastaneler SGK kurumu ile yapılan anlaşmaya göre listelenir. Sigorta poliçesine sahip olan bireyler de bu hastaneleri kullandıklarında ücret ödemezler. Koru Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası teklif al işlemi yapılacağı zaman dijital kanallar kullanılabilir.

Koru Sigorta Kasko Hizmetleri

Kasko sigortası araç sahiplerine yönelik bir sigorta türüdür. Anlaşmalı servisler aracılığı ile bu tür bir sigortaya sahip olanlar için hizmet verilir. Araç hasarları giderileceği zaman vasıtanın servis hizmeti alması gerekir.

Mini onarım da bu çalışmalar arasında yer alabilir. Bunun yanı sıra araçta oluşan büyük hasarlar için de servisler hizmet verir. Aracı ve araç sahibini güvence altına alan kasko sigortası mal varlığında ortaya çıkan zararın tazmini açısından önemli bir sigorta türüdür. Ayrıca aracın çalınması veya yanması gibi durumlarda da bu sigortadan tazminat alınabilir.

Koru Sigorta Konut Sigortası

Konut sigorta poliçeleri ile ev eşyaları ya da sağlık problemleri için güvence elde edilir. Eve hırsız girdiğinde, su baskını gibi beklenmedik olaylarda ve eşyaların zarar görmesi durumunda konut sigortası devreye girer. Koru Sigorta konut sigortası teklif al seçeneği için sanal ortamlarda arama yapılabilir.

Poliçe yaptıracak olan kişinin belirli bir miktar prim ödemek sureti ile konut sigortası yaptırması mümkün olur. Elektronik aletler bozulduğunda da konut sigortası kapsamında tazminat alınabilmektedir. Yapılacak poliçenin kapsamına bağlı olarak bu durum şekillenir.

Koru Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası tüm motorlu araç sahiplerini ilgilendirmektedir. Koru Sigorta zorunlu trafik sigortası yaptırılarak araç sahipleri için trafik kazalarında ortaya çıkabilecek hasarların tazmini mümkün olur. Koru Sigorta trafik teklif almak isteyenler dijital kanallar üzerinden bu işlemleri yapabilir. Zorunlu trafik sigortası kapsamında hasarla birlikte 3. Kişilerde oluşan zararlar da tazmin edilir.

Koru Sigorta Genel Müdürlüğü

Sigorta şirketleri vasıtası ile sağlık sigortası ya da trafik sigortası gibi çeşitli poliçeler yapılabilir. Poliçe sahibi bu hizmetler karşılığında belirli bir prim öder. Risklerin ortaya çıkması durumunda ise sigorta şirketinin verdiği teminatlardan yararlanabilir.

  • Koru Sigorta Genel Müdürlüğü telefon numaraları üzerinden iletişime geçilebilir.
  • Bu hattan istenilen konularda bilgi almak mümkündür. Güvenilir bir hizmet için başvurulabilecek adreslerden biri de Koru Sigorta’dır.
  • 0216 465 73 53 numaralı telefon hattı ise genel müdürlüğe aittir.
Koru Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik