Neova Katılım Sigorta

Sigorta kişinin kendisini karşılaşabileceği riskler karşısında güvence altına almasına yarar. Bu tür teminatlar sayesinde bireyin yaşamın içinde karşılaşabileceği çeşitli riskler için belirli bir prim ödenmesi gerekir. Neova Sigorta anlaşmalı bankalar aracılığı ile bu primler ödenebilir. Sigorta yaptırılarak yaşam standartlarını yükseltilmesi mümkündür. Bu nedenle de çeşitli konularda sigorta işlemleri yapılabilir.

Farklı sigorta türleri olması nedeni ile kişi sigorta poliçesi yaptırmak sureti ile bu haklardan yararlanılır. Neova Sigorta teklif al seçeneği kullanılarak istenilen sigorta türleri hakkında fikir sahibi olunabilir.

Neova katılım sigorta zarara uğrayan katılımcılar için fertlerin birleşmek sureti ile yaptıkları bir çeşit yardımlaşmadır. Bu tür sigortalarda amaç zarara uğrayan tarafın zararının yardımlaşma usulü ile tazmin edilmesidir. Neova poliçe sorgulama web adresi üzerinden yapılabilmektedir.

Neova Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası kişinin tahlil ve tedavi ve muayene hizmetleri için kullanılabilir. SGK’ya bağlı sigortalı bireyler kurumun anlaşmalı olduğu özel hastaneler aracılığı ile bir ücret ödemeden muayene, tedavi veya tahlil hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Neova Sigorta anlaşmalı hastaneler ile irtibata geçildiğinde ortaya çıkan probleme göre sağlık hizmeti alınabilir. Bu tür sigorta hizmetleri ile kişinin yaşam kalitesinde artış sağlanması mümkün olur.

Neova Sigorta Kasko Hizmetleri

Sigorta türleri arasında yer alan kasko sigortası sigorta sahibinin yanı sıra aracını da güvence altına alır. Neova Sigorta anlaşmalı servisler üzerinden yapılacak çalışmalarda güvenilir hizmetlerden yararlanılır.

Kasko anlaşmalı servisler trafik kazalarına bağlı olarak ortaya çıkan hasarların giderilmesi durumunda hizmet verir. Bunun yanı sıra kasko sigortaları araç yanması, aracın çalınması gibi durumlarda da kullanılır. Araçta oluşabilecek ferdi zararlar karşısında kasko sigortası bireyi güvence altına alır.

Neova Sigorta Konut Sigortası

Yaşamın içinde ortaya çıkan riskler karşısında sigorta yaptırmak sureti ile korunmak mümkündür. Konut sigortası yaptırıldığında evde karşılaşılabilecek çeşitli problemler açısından önlem almak kolaylaşır. Eşyalarla ilgili ortaya çıkan hasarların yanı sıra sağlık sorunları da dahil olmak üzere pek çok sorun bu tür bir sigorta ile çözümlenebilir.

Neova Sigorta konut sigortası kişinin zararlarının giderilmesi açısından prim ödenmek sureti ile çeşitli teminatlar sunar. Sigorta işlemi sırasında ödenecek primler de sigorta kapsamına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu sayede güvenli bir yaşamın da sağlanması kolaylaşır.

Evde günlük yaşamda birçok problemle karşılaşılabilir. Hırsızlık ya da su basması gibi durumlar karşısında sigorta yapılmış olması kişiye tazminat alabilme şansı yaratır. Bu tür maddi hasarlar ortaya çıktığında sigorta yapılmış ise sigorta sahibi açısından zararın tazmin edilmesi mümkün olur.

Neova Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Devletin tüm motorlu araç sahiplerine yapılmasını zorunlu tuttuğu sigorta türlerinden biri de zorunlu trafik sigortasıdır. Herhangi bir kazaya bağlı olarak ortaya çıkan zararlar için bu sigorta yapılmak zorundadır. Sigorta kapsamında diğer araçların yanı sıra üçüncü şahıslara verilen zararlar da giderilir.

Neova Sigorta yol yardım kapsamında sürücülerin yolda karşılaşabilecekleri araçları ile ilgili sorunlarda hizmet verilir. Bu sayede sürücüler açısından güvenli bir seyahat imkânı sağlanır. Sigorta paketleri farklı amaçlara uygun olarak düzenlendiğinde sigorta sahibi karşılaşacağı zararları tazmin etme fırsatı yakalayacaktır. Bu yüzden sigorta şirketleri aracılığı ile risklerin tazmini sağlanır.

Neova Sigorta Genel Müdürlüğü

Neova Sigorta kişilerin çeşitli risklere maruz kalması durumunda teminat sağlar. Sigorta, çeşitli kurumlarla yapılabilen bir teminat anlaşmasıdır. Kişi yaşamında ortaya çıkan sağlık problemlerinin yanı sıra farklı ihtiyaçları için de sigorta yaptırmak sureti ile bir teminat sağlar.

Bu tür çalışmalar sayesinde sağlık veya mallar üzerinde oluşabilecek zararlar en aza indirilir. Birey belirli oranlarda prim ödemek sureti ile tazminat hakkı elde eder. Bu tür bir tazminatın miktarı ise ödenen primle bağlantılı olur.

Neova Sigorta genel müdürlüğü kişilerin her tür sigorta ihtiyaçlarına uygun hizmetleri ile çalışmalar yapmaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortası, kasko sigortası veya zorunlu trafik sigortası gibi ihtiyaçlarda sigorta şirketinden hizmet alınabilir.

Neova Sigorta genel müdürlük ile iletişime geçilmek istendiğinde 44 1 636 numaralı telefon hattından bilgi alınabilir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet için en doğru adres Neova sigortadır. Her tür sigorta işlemi için gerek web adresinden gerekse telefonlar üzerinden danışanlara nitelikli hizmetler sigorta şirketi tarafından verilmektedir.

Neova Katılım Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik