Doğa Sigorta

Bireylerin yaşamda karşılaşabileceği birçok risk karşısında sigortacılık hizmetleri ile teminat elde etmesi mümkündür. Gerek sağlıkta gerekse eşyalar veya mallar üzerinde risklere karşı teminat elde etmek isteyen kişiler sigorta poliçesi yaptırarak hizmet alabilir. Doğa sigorta anlaşmalı servisler trafik kazaları ile oluşan hasarlarda irtibata geçilecek adreslerdir.

Anlaşmalı hastaneler söz konusu olduğunda ise SGK kurumu tarafından anlaşma yapılan özel hastanelerden hizmet alınır. Yatarak tedavilerde ya da ayakta tedaviler söz konusu olduğunda özel hastanelerden sigorta sahipleri ücretsiz hizmet alır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası olarak adlandırılan bu tür sigortalar ile poliçe sahibi muayene, tedavi veya tahlil gibi sağlık hizmetleri için anlaşmalı özel hastanelere başvuru yapar. Tamamlayıcı sağlık sigortası kişi yaşamının kaliteli olarak sürdürülebilmesi için gereklidir. Bu nedenle de birçok kişi için tercih edilen bir sigorta türüdür.

Poliçe sorgulama işlemleri gerekli olduğunda ise internet ortamı üzerinden başvuru yapılır. Sigorta şirketlerinin web adreslerinden yapılacak bu çalışmalar sayesinde fiyat teklifi alınabileceği gibi sorgulama işlemleri de gerçekleştirilir.

Yol yardım hizmeti kasko sigortaları kapsamında verilir. Bu sayede sürücüler yolda karşılaşabilecekleri çeşitli problemlerde sigorta şirketinden hizmet alır.

Doğa sigorta kasko ile trafik kazalarına bağlı hasarlar giderilebilir. Sigorta poliçesine sahip olan kişiler açısından bu tür bir teminat sayesinde trafikte oluşabilecek riskler karşısında çıkan zararlar tazmin edilir.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortaları yaşamı kolaylaştıran hizmetlerden biridir. Bu tür bir sigorta sağlık problemleri karşısında yatarak veya ayakta tedavilerde kullanılır. Tedavi veya tahlil gerekli olduğunda ya da muayene hizmetleri için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılır.

Sağlık sigortası sayesinde anlaşmalı özel hastanelerden sağlık hizmeti ücretsiz olarak alınır. Anlaşmalı kurumlar SGK tarafından belirlenir. Bu özel hastanelere başvuru sırasında ise poliçe sahipleri ücret ödemez.

Doğa Sigorta Kasko Hizmetleri

Kasko sigortası yaptıran bireyler trafik kazaları karşısında teminat elde eder. Araçlarda oluşabilecek hasarlar ya da üçüncü kişilerde oluşan zararlar bu sigorta kapsamında tazmin edilebilir.

Kasko poliçe sorgulama yapılmak istendiğinde Doğa Sigorta’nın internet adresinden bu hizmet alınabilmektedir. İnternet ortamından fiyat teklifi alınabileceği gibi sorgulama işlemleri de yapılabilmektedir.

Kasko teklifi alınacağı zaman dijital kanalların kullanılması kısa sürede işlem yapmak için yeterli olur. Kasko sigortası trafikte oluşabilecek riskler düşünülerek hazırlanır. Mini onarım gerekli olduğunda bu tür işlemler sürücü tarafından yapıldığı takdirde araçtaki hasarsızlık indirimi varsa devam eder.

Doğa Sigorta Konut Sigortası

Konut sigortası evde oluşabilecek su baskını veya hırsızlık gibi riskler karşısında poliçe sahibini teminat altına alır. Konut eşya paket sigortası yaptırıldığında eşyalarda oluşabilecek hasarlar tazmin edilebilmektedir. Bu tür poliçeler sigorta yaptıranlar açısından çeşitli avantajları içinde barındırmaktadır.

Konut sigortası yaptıran poliçe sahipleri karşılaşabilecekleri riskler karşısında tazminat hakkı elde eder. Sigorta şirketine belirli bir prim ödendiğinde bu sigorta türü isteğe bağlı olarak yapılır.

Doğa Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası olarak adlandırılan poliçeler trafikteki tüm motorlu araçları ilgilendirmektedir. Zorunlu bir sigorta türü olması nedeni ile tüm motorlu araç sahipleri tarafından yaptırılması gereken sigortalardan biridir.

  • Trafik sigortası teklif al için sigorta şirketi web adresinden bu işlemler yapılabilir. Trafik sigortası hesaplama yapılırken kullanılacak dijital kanallar sayesinde farklı fiyat tekliflerinin karşılaştırılabilmesi de mümkün olur.
  • Trafik sigortası fiyatları sigorta şirketlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Trafik çekici hizmeti alınacağı zaman sigorta poliçesine teminat da ilave edilir.

Doğa Sigorta Genel Müdürlüğü

Sigortacılık hizmeti alınırken poliçe sahipleri belirli bir prim öder. Riskleri teminat altına alma işlemi olarak da bilinen sigortacılık çalışmaları kapsamında birçok hizmet verilebilir. Sağlıkla ilgili olarak tamamlayıcı sağlık sigortası yapılabilirken trafikteki riskler için kasko veya zorunlu trafik sigortası devreye girmektedir.

Bunun yanı sıra konut sigortası veya dask adı verilen doğal afet sigortası da sigortacılık çalışmalarına örnektir. Tamamlayıcı sağlık sigortası ayakta veya yatarak tedavilerde geçerli bir sigorta türüdür. Doğal afetler karşısında gayrimenkulleri güvenceye alan doğal afet sigortası da dask olarak adlandırılır. Bu sigorta yapılmadığında ev ya da işyeri açısından kiralama ve satış işlemleri de yapılamamaktadır.

Doğa Sigorta Genel Müdürlüğü ile iletişim kurulacağı zaman telefon hattından bağlantı sağlanır. 0850 811 51 00 numaralı telefon hattı ile iletişim kurulduğunda sigortacılık hizmetleri hakkında bilgi almak da mümkün olur.

Doğa Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik