HDI Katılım Sigorta

HDI Katılım Sigorta A.Ş. sigorta şirketi, birçok farklı kapsamda hizmet vermeye devam etmektedir. Sigorta ve risk birbirleri ile bağdaş konulardır. Bu nedenle, karşılaşılan riskli durumların; en az hasarla atlatılmasını sağlamak da sigorta şirketlerinin görevidir. Yaşamın her alanında birden fazla riskli durumla karşı karşıya kalınması söz konusu olabiliyor.

Bu risklere karşı önlem alabilmek için ise belirli konularda sigorta şirketleri ile anlaşma sağlamanız ve kendinizi güvence altına almanız çok önemli bir husus olacaktır. Özellikle de sağlıkla ilgili konularda, sigorta şirketleri ile anlaşma sağlanması çok önemli bir kapsam olacaktır. Bu sayede, hastanelerden ücretsiz olarak yararlanmanız mümkün olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra, HDI Katılım Sigorta A.Ş. şirketi hizmetleri, oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Bu sayede, birçok farklı hizmetten aynı anda fayda sağlanması da mümkün olacaktır. Şirketin verdiği hizmetlerden bazıları ise aşağıda yer almaktadır.

HDI Katılım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

HDI katılım tamamlayıcı sağlık sigortası, en sık yararlanılan sigorta poliçeleri arasında yer almaya devam etmektedir. Özellikle de ülke nüfusunun kalabalıklaşması ile devlet hastanelerine olan başvurular da artış göstermeye devam etmektedir.

Devlet hastanelerinin bu kalabalığı ise, birden fazla kişinin aynı anda hizmet almasına engel olmaya devam etmektedir. Bu nedenle, tamamlayıcı sağlık sigortası çok önemli bir faktördür. Tamamlayıcı sağlık sigortası kullanımı sayesinde, özel hastanelerde sıra beklemeden ve herhangi bir ücret ödemeden muayene olmanız mümkün olacaktır.

HDI Katılım Konut Sigortası

HDI Katılım konut sigortası da önemli sigorta poliçeleri arasında yerini almaya devam etmektedir. Ev sahibi olan herkesin, bu sigorta türünden yararlanması; istenmeden yaşanan olumsuzluklara karşı önlem alınması açısından önemli olacaktır. Konut sigortası sayesinde, evde yaşanan ve riskli durumlara karşı önlem alınması mümkün olacaktır.

Örneğin; eve hırsız girmesi, yangın çıkması gibi olumsuz olaylar yaşanması halinde; daha önceden yaptırılmış olan sigorta poliçesi sayesinde, bu problemlerin giderilmesi ve destek alınması mümkün olacaktır. Ayrıca, konut sigortası kapsamının da  kişilerin isteğine göre genişletilmesi ve şekillendirilmesi de mümkün olacaktır. Bu nedenle, sigorta danışmanları ile iletişim kurularak, beklentilerin doğru bir biçimde aktarılmasında fayda olacaktır.

HDI Katılım Trafik Sigortası

HDI Katılım trafik sigortası, devlet tarafından zorunlu tutulmuştur. Bu sigortanın, araç sahibi olan herkes tarafından yaptırılması çok önemli bir husustur. Trafikte, her zaman için; kaza yapı bulunmaktadır. Bazı durumlarda, araba sahibi hatalı olmuyor olsa da hasar durumu göz önüne alındığı zaman mutlaka sigorta gerekliliğinin olduğu bilinmektedir.

Bu nedenle, oluşabilecek tüm hasarlara ve riskli durumlara karşın; trafik sigortasının yapılmış olması önemli ve zorunlu bir gereksinim olarak bilinmektedir. HDI Katılım trafik sigortası ile trafikte yaşanabilecek risklere karşı önlem alınması ve kişilerin kendilerini ve araçlarını garanti altına alması mümkün olacaktır. Bu sigorta türünden yararlanmak isteyen kişilerin ise yetkililer ile görüşme sağlayarak detaylı bilgi almasında ve süreç hakkında bilgi sahibi olmasında fayda olacaktır.

HDI Katılım Kasko Hizmetleri

HDI Katılım kasko hizmetleri, zorunlu olmasa da yapıldığı takdirde birçok yarar sağlayan kasko türleri arasında yer almaya devam etmektedir. Araç sahibi olan kişiler bu hizmet sayesinde; araçlarında oluşabilecek problemleri kolaylıkla çözme şansı elde edebilirler. İkinci el araç satın alan kişiler, öncelikli olarak; HDI Katılım kasko hizmetleri sayfası üzerinden; yetkililer ile iletişim kurabilir ve avantajlı fiyat tekliflerinden diledikleri gibi yararlanma şansı elde edebilirler.

Kasko hizmetleri ile ilgili anlaşma sağlayan herkes; araçlarına herhangi bir zarar gelmesi halinde, şirketin anlaşmalı olduğu servisler ile iletişime geçerek; araçta meydana gelen sorunu hızlı ve zahmetsiz bir şekilde çözüme kavuşturma şansı elde edebilirler. Bu nedenle, kasko sigortası çok önemli ve gerekli hizmet türleri arasında yerini almaktadır.

HDI Katılım Sigorta İletişim

HDI katılım sigorta iletişim ağı üzerinden; birden fazla sigorta türü ile ilgili bilgi alınması mümkün olacaktır. Şirkette çalışan yetkililer ve danışmanlar, ihtiyaçlara göre; sigorta ve fiyat teklifleri sunacaklardır. Bunun yanı sıra, sahip olunan mallara göre de hangi alanlarda sigorta yaptırılması gerektiği ile ilgili detaylı bilgi aktarımı yapılacaktır. Riskli durumlara karşı profesyonel önlemler almak istiyorsanız, kısa süre içerisinde; HDI katılım sigorta ile görüşme sağlamanızda da fayda olacaktır.

HDI Katılım Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik