Corpus Sigorta

İnsanların günlük yaşamda karşılaşabileceği riskler karşısında zararlarının en aza indirilebilmesi sigortacılık işlemleri ile mümkündür. Sağlıktan mallarla ilgili birçok konuya değin sigorta yapılması çeşitli avantajları da beraberinde getirir.

  • Yol yardım trafikle ilgili alınabilecek bir hizmettir. Araç sahiplerinin yolda kalması çeşitli nedenlerle söz konusu olduğunda sigorta poliçesinde yer alacak teminatlardan bahsetmek gerekir. Yol yardımı da bu tür bir hizmettir.
  • Anlaşmalı servisler ile çalışılması işlerin daha hızlı yürütülmesine olanak tanır. Trafikte hasar almış araçların onarılması gerekli olduğunda servis ihtiyacı ortaya çıkar. Bu durumda da sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu servisler devreye girer.
  • Hasar iletişim işlemleri için öncelikle sigorta şirketi ile iletişime geçilir. Sigorta poliçesi yaptıran bireyler belirli bir prim ödemek sureti ile riskleri teminat altına alır. Bu tür çalışmalar sırasında poliçede yer alan bilgilere göre hareket edilir.
  • Teklif al seçeneğinden yararlanılabilmesi sigorta şirketinin web adresine giriş yapıldığında mümkün olmaktadır. Fiyat teklifi alınacağı zaman ya da sorgulama işlemlerinden herhangi biri söz konusu ise dijital kanallardan kısa sürede bu çalışmalar yapılabilir.
  • Poliçe sorgulama işlemi için de sanal adresler devreye girer. İnternet ortamında birçok hizmet alınabilmektedir. Ürün ya da hizmet satışlarının dijital kanallar üzerinden yapılabilir olması nedeni ile poliçeler sorgulanırken bu mecralardan yararlanılır.

Corpus Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortasının yapılmasındaki temel amaç yaşam kalitesinde artış yakalamaktır. Bu nedenle de SGK kurumunun anlaşma sağladığı özel hastanelerden ücretsiz olarak sağlık hizmeti almak isteyenlerin tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırması gerekir.

Bu sigorta kapsamında yatarak veya ayakta tedavi, muayene veya tahlil hizmeti alınmak istendiğinde anlaşmalı bir özel hastaneye gidilmesi gerekir. Yatarak uygulanabilecek bir tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında bazı hastanelerde ayakta muayene sırasında indirim uygulaması da yapılabilir. Corpus Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi al işlemleri internet ortamından yapılabilmektedir.

Seyahat sigortası yapılırken de sigorta şirketlerinden fiyat teklifi alınabilmektedir. Corpus Sigorta seyahat sigortasının yanı sıra birçok sigortacılık işlemi konusunda uzman bir şirkettir.

Corpus Sigorta Kasko Hizmetleri

Kasko sigortası trafikte oluşabilecek hasarlar ve zararlar düşünülerek hazırlanır. Araç hasarlarının yanı sıra 3. Kişilerin zararları da bu kapsamda dikkate alınır.

Kasko fiyatları belirlenirken teminat altına alınacak risklere bağlı olarak işlem yapılması gerekir. Geniş kapsamlı bir sigorta poliçesi söz konusu ise fiyatlandırmanın farklı olması kaçınılmazdır.

Teklif al sigortacılık işlemleri sırasında birçok fiyat teklifi alınabilir. Bu tür hizmetler sayesinde de karar vermek kolaylaşmaktadır. Kasko poliçeleri trafikte karşılaşılabilecek problemler için yapılır. Riskler karşısında teminat altına alma işlemi kasko sigortaları için de geçerlidir.

Corpus Sigorta Konut Sigortası

Konut sigortası fiyatları belirlenirken de teminat altına alınacak risklerin değerlendirilmesi gerekir. Sigorta poliçesinin kapsamı bu noktada ücretlendirmeyi direkt olarak etkiler. Konut sigortası yapıldığında evde oluşabilecek birçok risk unsuru değerlendirilebilir. Hırsızlık veya su baskını bunlar arasında yer alan birkaç örnektir. Ayrıca konut sigortası yapıldığında sağlıkla ilgili olarak da teminatların poliçede yer alabilmesi söz konusu olabilir.

Corpus Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Trafik yol yardım kasko sigortası yapıldığında teminat altına alınabilecekler arasında yer alır. Trafikte oluşabilecek arıza gibi birçok neden aracın yolda kalmasına neden olduğunda yol yardım talep edilebilir.  Bunun yanı sıra zorunlu trafik sigortası yapıldığında da bu tür teminatlar poliçede yer alabilir.

Anlaşmalı şirketler ile çalışılması sigorta işlemleri açısından kolaylık yaratan bir uygulamadır. Poliçe sahiplerinin farklı türde sigorta poliçesine istinaden belirli bir prim ödemesi durumunda risklerin oluşması ile tazminat hakkı elde ettiği görülmektedir.

Corpus Sigorta Genel Müdürlüğü

Sigorta kapsamında riskleri teminat almak kişilerin yaşamında birçok kolaylığı beraberinde getirir. Sağlıkla ilgili teminatlar söz konusu ise yaşam kalitesinde bir artış yaşanır. Bunun yanı sıra trafikte karşılaşılabilecek kaza ya da farklı bir problemde zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası araç sahipleri için avantajlı uygulamalar arasında yer alır.

Corpus Sigorta Genel Müdürlüğü ile bağlantı kurmak isteyenlerin telefon hattından ulaşım sağlaması mümkündür. Sigorta şirketi ile iletişim kurulacağı zaman 0850 737 70 70 numaralı hattan bilgi alınabilmektedir.

Birçok türde sigorta olması bireyin yaşamın akışı içindeki riskler karşısında sigortacılık hizmetlerine ihtiyaç duymasına yol açar. Bu durumda da sigorta şirketlerinden hizmet alınır. Corpus Sigorta da bu konularda hizmet veren profesyonel bir şirkettir.

Corpus Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik