Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta, 20 yılı aşkın deneyime sahip, köklü ve güvenilir bir sigorta firmasıdır. Japonya’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Nippon Life Insurance Company ile ortaklığı sayesinde, geniş teminat seçeneklerini ve uygun fiyatlar sunmaktadır.

Türk Nippon Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir yelpazede sigorta hizmeti sunmakta ve kişiler Türk Nippon Sigorta teklif al hizmeti sayesinde bu sigorta şirketi ile sitemiz üzerinden kolayca iletişim kurabilmektedir.

Nippon sigorta neleri kapsar? Sorusuna yanıt arayan kişiler için bu şirket hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için şu sigorta hizmetlerini sunmaktadır.

Türk Nippon Sigorta Hayat Sigortası

Hayat sigortası, sigortalının vefatı veya belirli kritik hastalıklara yakalanması durumunda, poliçede belirtilen lehtarlara veya kanuni varislerine maddi destek sağlayan bir sigorta türüdür. Poliçe süresi boyunca beklenmedik bir olay yaşanması halinde, sigortalı tarafından belirlenen kişiler maddi kayıplara karşı korunmuş olur.

Türk Nippon Sigorta hayat sigortası için çeşitli sigorta seçenekleri sunmaktadır. Vefat Teminatlı Hayat Sigortası, sigortalının vefatı halinde lehtarlara tazminat ödenmesini sağlar. Kritik Hastalık Teminatlı Hayat Sigortası, sigortalının belirli kritik hastalıklara yakalanması halinde tazminat ödenmesini sağlar.

Yatırım ve Birikim Amaçlı Hayat Sigortası ise hem vefat hem de hayatta kalma teminatları sunarak, yatırım ve birikim imkanı da sağlar. Hayat sigortası yaptırmadan önce ne kadarlık bir teminata ihtiyaç duyulduğu ve hangi teminatların seçileceği belirlenmelidir.

Sigorta şirketinin risk değerlendirmesi için sağlık beyanı doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır. Poliçede yer alan hak ve yükümlülükler de iyice anlaşılmalıdır.

Türk Nippon Sigorta İşyeri Sigortası

Türk Nippon Sigorta işyeri sigortası, işverenlerin işyerlerinde meydana gelebilecek kaza ve meslek hastalıklarına karşı çalışanlarını ve üçüncü kişileri güvence altına alan bir sigorta türüdür. İş kazaları ve meslek hastalıkları nedeniyle oluşabilecek maddi ve manevi kayıpların tazminini sağlar.

İşyeri sigortası kapsamı şöyledir.

  • İşyerinde veya iş nedeniyle meydana gelen kazalar ve kazalar sonucu oluşan yaralanmalar, ölümler ve maddi zararlar.
  • İşyerinde çalışmaya bağlı olarak ortaya çıkan hastalıklar ve bu hastalıklar sonucu oluşan iş göremezlik ve ölümler.
  • İşyerinde meydana gelen bir kaza veya meslek hastalığı sonucu üçüncü kişilere maddi veya manevi zarar verilmesi halinde işverenin tazminat yükümlülüğü.

Çalışanların ve üçüncü kişilerin maddi ve manevi kayıplarının tazmin edilmesi, işverenin yasal yükümlülüklerini yerine getirmesi, işyerinde güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması ve motivasyon ve üretkenliğin artması için işyeri sigortası yaptırmak önem arz etmektedir.

Türk Nippon Sağlık Sigortası

Her geçen gün artan sağlık masrafları karşısında size ve ailenize güvence sunan, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi gözeten bir tamamlayıcı sağlık sigortası olan Türk Nippon Sağlık Sigortası ile SGK’nın karşılamadığı tedavi masraflarını, özel hastanelerde fark ödemeden ya da minimal farklarla karşılayabilirsiniz.

Türkiye’nin en geniş özel hastane ağlarından biri ile anlaşmalı olan Türk Nippon Sigorta, size en yakın ve en kaliteli sağlık hizmeti sunan kurumlarda tedavi olmanızı sağlar. SGK’nın karşılamadığı tedavi masraflarını, poliçeniz kapsamında belirlenen limitler dahilinde fark ödemeden veya minimal farklarla karşılayabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortanız ile ayakta yapılan doktor muayeneleri, laboratuvar ve görüntüleme tetkikleri, diş tedavileri, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi birçok tedaviyi de sigortanız kapsamında yaptırabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortanızın yanında sunulan ek teminatlar ile anne-çocuk teminatı, yurt dışı acil sağlık sigortası, kaza ve kritik hastalık teminatları gibi ek güvencelerden de yararlanabilirsiniz. Türk Nippon Sigorta’nın online işlemler platformu ve mobil uygulaması ile sigortanızın tüm işlemlerini kolayca ve hızlıca yapabilirsiniz.

18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya ikamet izni sahibi olan herkes Türk Nippon Sağlık Sigortası’na başvurabilmektedir.

Türk Nippon Müşteri Hizmetleri

Türk Nippon Sigorta müşterilerine çeşitli kanallar üzerinden 7/24 hizmet veren bir müşteri hizmetleri sunmaktadır. Türk Nippon Sigorta telefon numarası 444 88 67 aranarak Türk Nippon Sigorta müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilmektedir.

Türk Nippon Sigorta Hangi Bankaya Ait?

Türk Nippon Sigorta kimin? Ve Türk Nippon Sigorta hangi bankaya ait? Sorularına yanıt olarak; Türk Nippon Sigorta’nın tek başına bir bankaya ait olduğunu söylemek doğru değildir. Türk Nippon Sigorta, 1991 yılında Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya’nın en büyük sigorta şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürlüğü

Sigorta şirketleri riskler karşısında bireyin korunabilmesi açısından çeşitli teminatlar verir. Ortaya çıkan zararın tazmin edilebilmesi için bireyin belirli bir miktar prim ödemesi gerekirken buna bağlı olarak da risk ortaya çıktığında tazmin edilebilme şansı doğar. Türk Nippon Sigorta Genel Müdürlüğü ile iletişime geçildiğinde bilgi almanın yanı sıra web adresine giriş yapılarak çeşitli fiyat teklifleri ve sorgulamalar gerçekleştirilebilir.

Birçok sigorta türü bulunur ve bunların çoğu zorunlu değildir. Bunun yanı sıra yapılmalarında kişiler açısından çeşitli yararlar bulunur. Konut sigortası ya da sağlık sigortası gibi uygulamalar kişilerin kendi kararlarına bırakılır. Sağlık sigortası gibi uygulamaların en önemli özelliği ise yaşam kalitesinde artışa yol açmasıdır.

  • Zorunlu trafik sigortası söz konusu ise bu durumda tüm motorlu taşıt sahipleri için yapılması zorunlu olan bir sigortadan söz edilmiş olur.
  • Türk Nippon Sigorta Genel Müdürlüğü telefon numarası ise 0216 554 11 00’dır. Bunun yanında 444 88 67 numaralı hattan da ASİSTANS hizmeti alınabilir.
Türk Nippon Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik