Magdeburger Sigorta

Sigorta firmaları, bireylerin ve kurumların karşı karşıya kalabileceği riskleri karşılığında güvence sunan finansal kuruluşlardır. Özellikle bu firmalar arasında yer alan Magdeburger Sigorta, belirli bir prim karşılığında, sigorta poliçesi kapsamında yer alan risklerin gerçekleşmesi halinde tazminat ödemeyi taahhüt eder.

Magdeburger Sigorta, birçok kişiden topladıkları primlerle bir havuz oluşturur. Oluşturduğu bu havuz, riskin gerçekleşmesi durumunda tazminat ödemelerinde kullanılır. Bu şekilde risklerin mali yükü tek bir kişiye değil, geniş bir kitleye dağıtılmış olur.

Sigorta firması, sigortalılara beklenmedik riskler karşısında maddi ve manevi güvence sağlar. Böylece sigortalılar olası bir risk karşısında endişe duymadan hayatlarını sürdürebilirler.

Magdeburger Sigorta Neleri Kapsar?

Magdeburger Sigorta neleri kapsar? Sorusu, kişilerin ihtiyaç duyduğu sigorta hizmetini sunup sunmadığı konusunda merak edilen sorulardan biridir. Magdeburger Sigorta, geniş hizmet yelpazesi ve güvenilirliği ile sigorta ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı çözümler sunan köklü bir sigorta şirketidir.

Magdeburger Sigorta’nın kapsadığı alanlar arasında şunlar yer almaktadır.

Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Magdeburger tamamlayıcı sağlık sigortası, artan sağlık masrafları karşısında bütçenizi korumak ve daha kaliteli sağlık hizmeti almak için ideal bir çözüm sunar. Magdeburger Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortası için farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli paketler sunmaktadır.

Temel paketler, yatarak tedavi masraflarını ve bazı ayakta tedavi hizmetlerini karşılar. Daha kapsamlı paketler ise diş hekimliği, göz tedavileri, doğum ve ek teminatlar gibi daha geniş bir yelpazeyi kapsar. Özellikle Magdeburger anlaşmalı hastaneler ile kişiler tüm şu imkanlardan yararlanabilmektedir.

 • SGK’nın karşılamadığı tedavi masraflarını karşılar.
 • Özel hastanelerde muayene ve tedavide sıra beklemeden hizmet almanızı sağlar.
 • Ek teminatlar ile ek sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Yurt dışında acil sağlık masraflarını karşılayabilir.
 • Vergi avantajı sağlar.

Magdeburger’in tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatları, seçilen pakete, ek teminatlara, yaşa ve sağlık durumuna göre değişir. Sigorta primi hesaplamak için Magdeburger Sigorta’nın web sitesini kullanabilirsiniz.

Magdeburger Sigorta Konut Sigortası

Eviniz, sadece bir yapıdan öte, ailenizle birlikte mutlu anılar biriktirdiğiniz, huzur bulduğunuz en değerli limanınızdır. Bu limanınızı olası risklere karşı korumak için Magdeburger Sigorta Konut Sigortası hizmetinin sunduğu geniş kapsamlı teminatları değerlendirmek önemli olabilmektedir.

Temel teminatlar kapsamında yangın, yıldırım, infilak, grev, lokavt, kargaşa, halk hareketi ve terör gibi risklere karşı eviniz ve eşyalarınız güvence altına alınır. Ayrıca Magdeburger Sigorta konut sigortası kapsamında pek çok ek teminat da bulunmakta ve şunlar yer almaktadır.

 • Hırsızlık sonucu evinizdeki eşyaların çalınması veya hasar görmesi durumunda tazminat alabilirsiniz.
 • Komşudan gelen su baskını, tesisat arızası gibi durumlarda oluşabilecek su baskınlarına karşı maddi kayıplarınız telafi edilir.
 • Evinizdeki camların kırılması sonucu oluşan hasarlar sigorta kapsamında karşılanır.
 • Yangın, deprem gibi nedenlerle eviniz kullanılamaz hale gelirse kira geliri kaybınız tazmin edilir.
 • Evinizden kaynaklanan bir kaza sonucu üçüncü kişilere maddi veya bedeni zarar gelirse sigortanız devreye girer.
 • Televizyon, bilgisayar, cep telefonu gibi elektronik cihazlarınızın arızalanması veya çalınması durumunda tazminat alabilirsiniz.

Magdeburger konut sigortası için farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli teminat paketleri sunmaktadır. Bütçenize uygun fiyatlarla konut sigortası yaptırabilirsiniz. Online veya sigorta acenteleri aracılığıyla kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Hasar durumunda hızlı ve kolay tazminat süreci ile maddi kayıplarınız telafi edilir. 7/24 acil yardım hattı ve asistans hizmetleri ile her zaman destek alabilirsiniz.

Magdeburger Sigorta İletişim

Magdeburger Sigorta ile iletişim kurmak, poliçe bilgilerinizi öğrenmek, hasar ihbarı yapmak veya farklı konularda destek almak için çeşitli kanallar kullanılabilmektedir. Magdeburger Sigorta iletişim kanalları arasında 7/24 hizmet veren genel müşteri hizmetleri bulunmaktadır.

Kişiler Magdeburger Sigorta müşteri hizmetleri numarası olan 0850 808 2624 numarasını arayarak poliçe bilgilerini öğrenebilir, hasar ihbarı yapabilir, teklif alabilir ve genel bilgi alabilir. [email protected] ise Magdeburger Sigorta’nın hasar ihbarı için kullanılan e-posta adresidir.

Kişiler bu adrese e-posta göndererek hasar ihbarında bulunabilir, gerekli belgeleri iletebilir ve hasar takibi yapabilir.

Magdeburger Sigorta Kimin?

Magdeburger Sigorta kimin? Sorusuna yanıt olarak; Magdeburger Sigorta, 2018 yılından beri 100% Türk sermayeli Borlease Otomotiv’e aittir. Borlease Otomotiv, BOR Holding’in bir iştirakidir ve 2018 yılında Magdeburger Sigorta’yı Allianz firmasından satın almıştır. Yani Magdeburger Sigorta’nın sahibi Bor Holding’dir.

Magdeburger Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik