Orient Sigorta

Yaşamın akışı içinde bireyin farklı pek çok sorunla karşılaşması mümkündür. Sigorta şirketleri aracılığı ile karşılaşılabilecek risklerin teminat altına alınması sağlanır. Gerek sağlık gerekse mallara yönelik olarak ortaya çıkacak zararlar bu şekilde en aza indirilmiş olur. Sigorta Firması da bu tür hizmetlerde güvenle hizmet alınabilecek bir kuruluştur. Orient Sigorta anlaşmalı servisler üzerinden alınabilen çeşitli hizmetler bulunur.

Orient Sigorta hasar sorgulama çalışması yapılacağı zaman sigorta şirketinden danışmanlık alınabilir. Sigorta şirketinin telefon numaraları aracılığı ile genel müdürlüğe ulaşmak oldukça kolaydır. Orient Sigorta hasar ihbar için herhangi bir hasar oluşması durumunda Orient Hizmet Merkezi aranarak irtibata geçilmesi gerekir. 0 850 202 3515 numaralı telefon hattından bu tür hizmetler verilir.

Orient Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası yapılarak kişi özel hastanelerden ücretsiz olarak sağlık hizmeti alabilmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı bireyler bu tür bir sigorta yaptırmak sureti ile muayene, tedavi veya tahlil ihtiyaçları oluşması durumunda kurumun anlaşmalı olduğu özel hastanelere başvurabilir.

Orient Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile bireyin yaşam kalitesinin yükseltilmesi amaçlanır. Bu tür bir sigorta sağlıkla ilgili ortaya çıkabilecek çeşitli sorunların kısa sürede çözümlenebilmesi açısından yardımcıdır. Bu sigorta türü devlet destekli olarak yapılmaktadır. Herkesin yararlanma imkânı olan bu sigortada yatarak ya da ayakta tedavi seçenekleri bulunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu bu tür tedaviler sırasında hastanın masraflarının bir kısmını karşılar.

Orient Sigorta Kasko Hizmetleri

Kasko sigortası yapılarak kişi açısından birçok avantaj elde edilir. Bu tür sigortalar araçta oluşabilecek hasarlar açısından tazmin edilebilme fırsatı yaratır. Sigorta yapıldığında belirli oranda prim ödenmek sureti ile kişinin zararlarının giderilmesi amaçlanır.

Araç sahibinin yanı sıra aracın da güvence altına alındığı kasko sigortaları trafikte karşılaşılabilecek sorunlar karşısında çözüm üretir. Orient Sigorta anlaşmalı servisler aracılığı ile araçla ilgili hasarlar konusunda yardım alınabilir. Kasko sigortaları araç çalınması ya da aracın yanması gibi ihtimaller karşısında da teminat sağlamaktadır.

Orient Sigorta Konut Sigortası

Sigorta türlerinden biri olan konut sigortası da Orient Sigorta’nın çalışmaları kapsamında yer almaktadır. Orient Sigorta konut sigortası ile evde yer alan eşyaların yanı sıra sağlık sorunları için de teminat sağlanır. Konut sigortası kapsamında su basması ya da hırsızlık gibi zararlar için teminat elde edilebilir. Sigortaya başvuru yapan kişiler açısından belirli bir prim ödemek sureti ile hizmet satın alınmış olur.

Hırsızlık ya elektronik aletlerin bozulmasına dayalı olarak ortaya çıkabilecek zararlar tazmin edileceği zaman sigorta şirketlerine konut sigortası yaptırılmış olması gerekir. Bu tür sorunlarda sigortacılık hizmetleri ile maddi zararların en aza indirilmesi amaçlanır.

Konut sigortası yapıldığında belirli miktarlarda prim ödenmek sureti ile zararın tazmini mümkün hale gelmektedir. Konut sigortası yapılırken herkesin bütçesine uygun seçeneklerle karşılaşılabilir. Ödenen primin miktarına bağlı olarak da sigorta güvence kapsamında farklılıklar olabilmektedir. Konut sigortası tüm ihtimalleri göz önünde bulundurularak da hazırlanabilen sigorta türlerinden biridir. İstenmesi durumunda ise kapsamı daha sınırlı tutulabilir.

Orient Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası adından da anlaşılabileceği gibi zorunlu olarak yapılması gereken bir sigorta türüdür. Bu sigorta devlet tarafından araç sahiplerine zorunlu tutulmaktadır. Hasar ihbar edilmesi gerektiğinde Orient sigorta üzerinden iletişim sağlanabilir.

Zorunlu trafik sigortası herhangi bir trafik kazasında ortaya çıkabilecek hasarlar için gerekli görülür. Bunun yanı sıra araçlarla birlikte üçüncü kişilerde ortaya çıkabilecek zararlar da sigorta kapsamında değerlendirilir.

Orient Sigorta Genel Müdürlüğü

Orient Sigorta Genel Müdürlüğü kişilerin karşılaşabilecekleri riskler karşısında zararlarının en aza indirilmesi için farklı sigorta uygulamaları ile hizmet vermektedir. Bireyin çeşitli riskler karşısında zarara uğraması durumunda sigorta yapılarak belirli teminatlar elde edilebilir.

Birçok sigorta çeşidi olması nedeni ile kişilerin seçeneklerden yaralanması mümkün olur. Tamamlayıcı sağlık sigortası, kasko sigortası ya da zorunlu trafik sigortası gibi uygulamalar sayesinde çeşitli riskler teminat altına alınır.

Sigorta primi ödenmek sureti ile uğranılan zararın tazmini mümkün olur. Bu sebeple de sigorta işlemleri yaşamın içinde önemli görevleri yerine getirir. Profesyonel anlamda hizmet veren bir kuruluştur. Sigorta şirketi ile iletişime geçilmek istendiğinde 0(216) 999 80 50 numaralı telefon hattı üzerinden bilgi alınabilir.

Orient Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik