Unico Sigorta

Sigortacılık faaliyetleri kişilerin günlük yaşamlarında karşılaştığı birçok risk karşısında teminat sağlar. Bu şekilde zararın en aza indirilmesi amaçlanırken yaşam kalitesinde de artış yaşanır. Unico Sigorta anlaşmalı servisler aracılığı ile karşılaşılabilecek problemlerde hizmet alınabilir.

Birçok sigorta türü bulunur. Kasko ya da zorunlu trafik sigortası araç sahipleri için yapılması gereken sigorta türlerindendir. Bunun yanı sıra konut sigortası ya da dask gibi farklı sigorta çeşitlerinden de söz edilebilir. Unico Sigorta hasar ihbar edilmesi gerekli olduğunda web adresi üzerinden iletişim sağlanabilir.

Unico Sigorta anlaşmalı hastaneler üzerinden de tamamlayıcı sağlık sigortası gibi çalışmalardan yararlanılabilmektedir. Unico Sigorta poliçe sorgulama gerekli olduğunda sigorta şirketi web adresi üzerinden arama yapılabilir.

Unico Sigorta teklif al seçeneği ise müşteriler açısından istenilen sigortalar hakkında ön bilgi sahibi olmak açısından yararlı bir uygulamadır. Bu sayede sigorta yaptırmak isteyenlerin fiyat tekliflerini değerlendirme şansı olur.

Birçok sigorta türünün olması nedeni ile sigorta şirketlerinden kapsamlı hizmetler alınabilir. Yapılacak sigortanın da geniş bir çerçevede hazırlanması mümkün olurken bunun yanı sıra istenilen teminatlara bağlı olarak kapsamında daralma da yapılabilir.

Unico Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Unico ile çalışıldığında birçok sigorta hizmeti alınabilir. Bunlardan biri de tamamlayıcı sağlık sigortasıdır. SGK üyesi olan katılımcıların anlaşmalı hastaneler üzerinden muayene, tahlil ya da tedavi hizmeti alması gerektiğinde bu sigorta devreye girer. Sağlık problemi yaşayan kişi açısından özel hastaneler aracılığı ile bu hizmetler alınabilmektedir.

Yabancı sağlık ile ilgili gereksinimlerde sigorta yaptırmak daima bir avantaj olarak kişilerin karşısına çıkar. Bu sayede kısa sürede ve anlaşma sağlanan özel hastaneden sağlık hizmeti alınır.

Unico Sigorta Kasko Hizmetleri

Araçların trafikte karşılaşabileceği çeşitli kazalar sonrasında hasar ortaya çıkar. Hasarın giderilmesinin yanı sıra 3. Kişiler açısından da kasko sigortası ile zararın tazmini mümkün olur. Kasko sigortası yapılarak yıllık belirli bir prim ödenir ve ortaya çıkan riskler karşısında ise tazminat hakkı doğar.

Unico Sigorta yol yardım hizmeti de sigorta kapsamına dahil edilebilen çalışmalar arasında yer alır. Sürücünün yolda aracı arızalandığında ya da lastiği patladığında yol yardım hizmeti sigorta çerçevesinde ücretsiz olarak alınır.

Kasko yapıldığında araç sahipleri için avantajlı bir durumla karşılaşılır. Trafikte karşılaşılabilecek hasar durumlarında ya da kasko kapsamında yer alabilecek teminatlara bağlı olarak sürücüler için hizmet verilir. Sigorta yapılarak hayat kalitesinde artış yaşanabilirken bu tür hizmetleri tercih edenlerin yararlanacakları hizmetin kapsamını belirleyebilme şansı da bulunur. Bu sayede sigorta sahipleri diledikleri hizmeti alırken belirlenen fiyat aralıklarında bir ödeme yaparlar.

Unico Sigorta Konut Sigortası

Konutlarla ilgili olarak yapılan sigortalar da çeşitli avantajları ile öne çıkar. Bu sayede hem eşyalar için tazminat hakkı doğabilir hem de sağlık problemleri karşısında sigortadan yararlanılabilmektedir. Unico Sigorta konut sigortası tercih edilen uygulamalardan biridir.

Sigorta şirketleri aracılığı ile yapılan sigortacılık işlemlerinde katılımcılar belirli bir prim ödemek sureti ile riskler karşısında tazminat hakkı elde eder.

Unico Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası trafikte ortaya çıkan çeşitli durumlar karşısında yapılmak zorunda olan bir sigorta türüdür. Devlet tarafından yapılması zaruri görülen bu sigorta araç sahipleri ile ilgilidir. Trafik sigortası yapıldığında trafik kazası sonucunda bir hasar meydana geldiğinde ya da üçüncü kişilerin zararı söz konusu ise zorunlu trafik sigortası devreye girer.

Unico Sigorta Genel Müdürlüğü

Unico Sigorta Genel Müdürlüğü ile iletişime geçildiğinde çeşitli hizmetler hakkında bilgi alınabilmesi mümkündür. Sigorta şirketinin telefon numarası ise 0850 222 28 00 olarak müşterilerinin hizmetinde bulunur.

Zorunlu trafik sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ya da farklı bir sigorta ihtiyacı karşısında Unico Sigorta nitelikli hizmetleri ile müşterileri için çalışmalar yapmaktadır. Web adresi üzerinden de çeşitli fiyat teklifleri alınmak sureti ile yapılacak sigorta işlemleri için fikir sahibi olunabilir.

Sigorta günlük yaşamda ortaya çıkan riskler karşısında oldukça önemli bir teminattır. Sigorta yaptıran taraf sigorta şirketine belirli bir prim ödeyerek bu tür bir hizmet satın aldığında sağlıkla ilgili ya da farklı bir konuda risk unsuru ile karşılaştığında tazminat alması mümkün olur. Sigorta işlemleri sayesinde kişilerin yaşam kalitesinde artış yakalaması kaçınılmazdır.

Unico Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik