Zurich Sigorta

Sigorta şirketlerinin faaliyetleri arasında yer alan birçok çalışma bulunur. Kişiler; konut sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ya da dask gibi çeşitli sigorta türleri için prim öder. Bunun karşılığında da risk durumunda tazminat haklarını kullanabilirler. Zurich Sigorta anlaşmalı servisler aracılığı ile sigorta yaptıran müşterileri için hizmet verir.

Zurich Sigorta anlaşmalı hastaneler sayesinde tamamlayıcı sağlık sigortası kullanılabilir. Bu sigorta kapsamında sigorta yaptıranların muayene, tahlil veya tedavi ihtiyaçları karşısında anlaşmalı özel hastanelerden hizmet alınır. Sağlık konusunda bireyin karşılaşabileceği pek çok problemden söz edilebilir. Sosyal Güvenlik Kurumu’na kaydı olan kişilerin tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında özel hastanelerden hizmet alması mümkün olur.

Bu tür bir sigorta yatarak tedaviler için kullanılabileceği gibi ayakta tedaviler sırasında da geçerli olabilir. Sigortanın kapsamı evraklar hazırlanırken kişiye uygun olarak düzenlenebilmektedir.

Zurich Sigorta poliçe sorgulama yapılırken web adresine giriş yapan kullanıcıların istedikleri bilgilere ulaşması kolay olur. Zurich Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile yaşam kalitesinin yükseltilmesi söz konusu olacaktır. Bu tür bir sigorta sayesinde hayatın içinde ortaya çıkan sağlık problemlerinde tedavi ya da muayene desteği alınır.

Zurich Sigorta dask sorgulama işlemleri de sanal mecralar üzerinden yapılabilir. Web adresi üzerinden gerçekleştirilecek bu işlem sayesinde istenilen bilgilere ulaşılması oldukça kolaydır. Fiyat teklifi alınarak da yaptırılacak işlemler hakkında fikir sahibi olmak kolaylaşacaktır.

Zurich Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Zurich Sigorta’dan alınacak bir tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde ücret ödemeden tedavi imkânı elde edilir. Bu sigortanın en önemli avantajlarından biri anlaşmalı hastaneler kapsamında tamamlayıcı sağlık hizmeti alınabilmesidir. Bu tür bir sigorta yaptırabilmek için sigortalının SGK kurumuna kayıtlı olması gerekir. Kurumun anlaşmalı hastaneler aracılığı ile alınacak hizmetlere ödeme yapması söz konusu olacaktır.

Sigorta şirketleri aracılığı ile yapılan tamamlayıcı sağlık sigortası bireyin muayene ya da tedavisi için gerekli olan her tür hizmeti özel hastaneler kanalı ile almasına olanak tanır. Tamamlayıcı sağlık sigortası yatarak ya da ayakta tedaviler söz konusu olduğunda yararlanılabilen bir sigorta türüdür.

Zurich Sigorta Kasko Hizmetleri

Kasko hizmeti araç sahiplerini ilgilendiren çalışmalardan biridir. Bu kasko ile trafikte hasar gören araçların yanı sıra 3. Kişilerin zararları da tazmin edilebilir. Sürücüler için önemli sigortalardan biri de kasko sigortasıdır.

Kasko teklifi alınacağı zaman Zurich Sigorta web adresi üzerinden arama yapılabilir. Kasko fiyat al seçeneği de sanal platformlar üzerinden sigorta şirketlerinin verdiği hizmetlerden biridir. Bu tür hizmetler söz konusu olduğunda şirketin web adresini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alınabilmektedir.

Kasko sigortası yapıldığında amaçlanan sigorta sahibine ait motorlu aracın uğrayabileceği zararın tazminidir. Bu sigorta zorunlu olmayıp kişisel taleplere bağlı olarak yapılır.

Zurich Sigorta Konut Sigortası

Konut sigortası evde ortaya çıkabilecek su baskını veya hırsızlık gibi önemli problemler karşısında çözüm üretmek üzere planlanmıştır.

Konut sigortası sayesinde zararın tazmin edilmesi söz konusu olur. Bu nedenle sık tercih edilen sigorta türlerinden biri olması ile bu sigorta da öne çıkar.

Zurich Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası yapılmak zorunda olan sigortalardan biridir. Araç sahibi olanlar bu sigortayı yaptırmakla yükümlü tutulurlar. Trafik sigortası devlet tarafından zaruri olarak görülür. Bu nedenle de tüm sürücüler için geçerlidir.

Yol yardım sürücülerin ihtiyaç duyabileceği çalışmalardan biridir. Aracın yolda kalması, arıza yapması ya da lastiğinin patlaması gibi her tür durumda yol yardım hizmetinden yararlanılabilir. Bu tür çalışmalardan yararlanılabilmesi için de poliçeye hizmetlerin ilave edilmesi gerekir.

Zurich Sigorta Genel Müdürlüğü

Zurich Sigorta Genel Müdürlüğü İstanbul ilinde bulunmaktadır. Telefon numarası aracılığı ile iletişim kurmak isteyen müşteriler açısından ( +90 212) 393 16 00 numaralı hattan bağlantı sağlanabilmektedir.

Sigorta bireyin yaşam içinde karşılaşma ihtimali olan riskler karşısında teminat elde edilen bir uygulamadır. Sigorta şirketine belirli bir süre prim ödeyen kişilerin bu bedel karşılığında risk teminatı elde etmesi söz konusu olur.

Riskin ortaya çıkması durumunda ise açığa çıkan zarar sigorta şirketi tarafından tazmin edilir. Sigorta poliçeleri farklı konuları kapsayabilir. Ayrıca her poliçe içerik açısından değişik olabileceği gibi kapsamı göz önüne alındığında birbirinden farklı olarak hazırlanabilir. Bu ayrılığın doğal bir sonucu olarak da ödenen prim miktarlarında değişiklik olur.

Zurich Sigorta

En Uygun Sigorta Teklifi İçin

Hemen Teklif Al!
BİFiyatla ailesi üyelerine ‘’Sigortaya Dair Ne Varsa’’ Trafik Sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası başta olmak üzere EN İYİ HİZMETİ, bütçenize uygun EN İYİ FİYATLA sunmayı hedef olarak seçtik.

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2024 Her hakkı Bifiyatla Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti’ye aittir. | Tasarım: MorGrafik